کانال پروژه دانشجویی

توسط کانال جابیدو، اگهی پروژه و تمرین دانشجویی خود را ثبت کرده و به بهترین شخص برای انجام دادن واگذار کنید

برای ورود به کانال روی دکمه زیر کلیک کنید

برای ثبت آگهی در کانال انجام تمرین های دانشجویی از طریق ربات ثبت آگهی جابیدو اقدا کنید، ثبت آگهی پروژه های دانشجویی بسیار آسان است و ربات از شما متن آگهی و روش ارتباطی را درخواست می کند.

آگهی های کانال انجام پروژه های دانشجویی

سلام یک نفر رو میخوام به درس مبانی ریسک و مدیریت بیمه رشته مدیریت مالی تسلط داشته باشه حدود ۱۵ تا مسئله هست با جواب میخوام یه نفر در قالب ویس برام توضیحشون بده
برای ارسال پیشنهاد کلیک کنید
سلام به یک نفرجهت امتحان فیزیک ۱نیازمندم@yasnataha66
برای ارسال پیشنهاد کلیک کنید
به یک نفر مسلط به آمار استمباطی و نرم افزار spss جهت پاسخگویی به سوالات و انجام پروژه نرم افزاری نیاز دارم
برای ارسال پیشنهاد کلیک کنید
به یک نفر مسلط به تحقیقات دانشجویی و تهیه پروپوزال نیازمندم.
برای ارسال پیشنهاد کلیک کنید
پیشنمایش آگهی: #درخواست_کننده به تعدادی #پرسشگر_میدانی جهت تکمیل فرم‌های نظرسنجی نیازمندیم. مهارتها: 1. مهارت برقراری ارتباطات موثر به صورت حضوری با پاسخگو 2. توجه به جزئیات و درج داده های جمع آوری شده در فرم های مربوطه 3. دقت بالا و کمترین میزان خطا در ارائه گزارش معتبر به مدیر پروژه 4. تعهد به ارائه گزارشات در موعد مقرر
برای ارسال پیشنهاد کلیک کنید
انجام کلیه امور زیر: ✔تایپ عالی ✔صدا به متن ✔متن به صدا ✔خلاصه نویسی ✔پاور پوینت ✔پی دی اف ✔دست نویس ✔انجام تحقیقات دانش آموزی و دانشجویی✔ و کلی خدمات دیگر با مناسب ترین هزیینه و در کمترن زمان ✅ جهت انجام خدمات به آیدی زیر پیام دهدید: @Fateme0sadat
برای ارسال پیشنهاد کلیک کنید
? #انجام_دهنده_پروژه_معماری #پاورپوینت_حرفه ای #پروژه_معماری_کارشناسی #پروژه_معماری_ارشد ? مسلط به پروژه های دانشجویی طرح معماری و طرح نهایی ( دو بعدی و سه بعدی ) ? مسلط به پاورپوینت حرفه ای برای کنفراس و ارائه تحقیق دانش آموزی و دانشجویی ? مسلط به شیت دیزاین برای ارائه ژوژمان ? مسلط به انجام مدارک فاز 2 معماری پلان _ نما _ برش _ سایت پلان _ پلان بام _ دیتایل اجرایی ?تمامی امور با قیمت مناسب و کیفیت بالا ارائه میشود.? ❇️❇️❇️ نمونه کار تمامی امور بالا در کانال زیر ❇️❇️❇️ ارتباط با انجام دهنده از طریق آیدی
برای ارسال پیشنهاد کلیک کنید
⭐ انجام ، طراحی انواع سایت  ? فروشگاهی درسی آموزشی عمومی و ... پشتیبانی رایگان ? ۳۰ درصدتخفیف ویژه برای اعضای کانال طراحی ، پشتیبانی و ضمانت توسط تیم تخصصی میهن پروژه
برای ارسال پیشنهاد کلیک کنید
مکانیک آموزش تدریس تمرین پروژه تدریس، آموزش و کمک به حل پروژه ها و تمرین های دروس: استاتیک مقاومت ۱ و ۲ ریاضیات مهندسی معادلات دیفرانسیل محاسبات عددی ریاضی ۱ ریاضی ۲ فیزیک زبان انگلیسی توسط گروهی از فارغ التحصیلان مکانیک و عمران دانشگاه تهران سوال برای تست تسلط پذیرفته میشود. جهت دیدن نمونه کار به آیدی زیر پیام بدید.
برای ارسال پیشنهاد کلیک کنید
به یک نفر مسلط به حسابداری و درس مباحث جاری کمک برای حل تمرین ۳ مسئله نیازمدنم
برای ارسال پیشنهاد کلیک کنید

درج آگهی انواع پروژه دانشجویی ، تمرین دانشجویی در کانال تلگرام

  • بدون محدودیت زمانی
  • ثبت مجدد رایگان
  • تنوع در حوزه های مختلف
  • زیرمجموعه گیری و آگهی رایگان
  • سادگی در استفاده

اگر دانشجو هستید و قصد واگذار کردن پروژه و تمرین های دانشجویی خودتون رو به شخص دیگه ای دارید یا اینکه زمان خالی برای انجام تمرین و پروژه های دانشجویی دیگران رو دارید، به راحتی میتونید با استفاده از کانال تلگرامی جابیدو، انواع آگهی دانشجویی را ثبت کنید.

کانال پروژه دانشجویی جابیدو شامل حوزه های مختلف از دورس عمومی و تخصصی دانشگاهی شده و افراد مختلفی در سراسر ایران امکان انجام آگهی پروژه های دانشجویی شما را خواهند داشت.

برای ورود به کانال پروژه دانشجویی و دانشگاهی جابیدو از طریق دکمه زیر وارد کانال شوید و از طریق ربات، آگهی خود را ثبت کنید.

کانال انجام پروژه دانشجویی جابیدو برای چه کسانی مناسب است؟

کانال تلگرامی جابیدو برای دانشجویی ها، دانش آموز ها، خودآموزهای مهارت های مختلف و کسانی که به دنبال کسب درآمد از انجام پروزه های دیگران هستند، مناسب است.

امکان ثبت چه پروژه و آگهی دانشجویی وجود دارد؟

امکان ثبت انواع پروژه و تمرین و آگهی در کانال پروژه دانشجویی جابیدو وجود دارد، تنها آگهی هایی ممنوعه مربوط به امتحان و پایان نامه و پروپوزال است.

چطور پروژه و آگهی را منتشر کنم؟

شما توسط ربات تلگرام پروژه دانشجویی اگهی خود را ثبت و پس از بررسی در کانال منتشر خواهد شد.

چطور آگهی و پروژه دیگران را ببینم؟
شما باید در تلگرام به کانال تلگرامی جابیدو که مربوط به پروژه و تمرین های دانشجویی است، وارد شوید تا آگهی ها را مشاهده کنید.

برای کسب درآمد و قبول پروژه آماده ای؟

همین حالا عضو کانال پروژه دانشجویی جابیدو بشو

4.8/5 166

برای ورود به کانال تلگرام
روی دکمه زیر کلیک کنید