جابیدو - کانال انجام پروژه های دانشجویی | سامانه کار دانشجویی | سایت کاردانشجویی | گروه تلگرامی خدمات دانشجویی |کانال پروژه تایپ | کانال تایپ در منزل | کانال درخواست پروژه دانشجویی

جابیدو،
بستر برون‌سپاری کردن کارها

توسط جابیدو میتوانید به جامعه ای برای برونسپاری کارهایی از قبیل انواع پروژه های دانشجویی، کمک در تکالیف، اشتغال در شرکت ها، انجام پروژه های فریلنسری اقدام کنید.

اولین آگهی رایگان است

همین حالا اولین آگهی خود را ثبت کنید

بدون هیچ هزینه ای اولین آگهی خود را ثبت کنید تا در میان هزاران دنبال نمایش داده شد و در کمترین زمان ممکن پروژه یا درخواست شما انجام شود.

ثبت آگهی

بدون محدودیت زمانی

آگهی شما به صورت برای همیشه در لیست آگهی های ثبت شده قرار می گیرد و امکان جذف انجام دهنده برای پروژه یا تکلیف و تمرین های خود داشته باشید. و تنها در صورت اعلام توسط شما، روش ارتباطی با شما برداشته خواهد شد.

زیرمجموعه گیری و ثبت آگهی رایگان

شما میتوانید توسط سیستم مجموعه گیری ربات تلگرام جابیدو، اقدام به زیرمجموعه گیری و دریافت اعتبار برای ثبت آگهی رایگان در جابیدو شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به منو آگهی رایگان در ربات مراجعه کنید

ثبت مجدد آگهی رایگان است!

در صورتی که به هر دلیلی از آگهی شما استقبال نشد و انجام دهنده آگهی خود را پیدا نکردید، یکبار دیگر میتوانید به صورت رایگان آگهی را منتشر کنید. آگهی بدون نیاز به تایید مجدد منتشر خواهد شد.

تنوع در حوزه های مختلف

آگهی های مختلفی در جابیدو منتشر می شود که شامل دسته بندی های پروژه دانشجویی، نیاز به آموزش خصوصی، حل تمرینی خاص، نیاز به نویسینده و تایپ کننده و ... است. شما توسط جابیدو می توانید آگهی های خود را ثبت کرده و از بین درخواست های مختلف، فرد مورد نظر را انتخاب کنید.

جابیدو

بستر برون‌سپاری کردن پروژه دانشجویی، تخقیق های دانشگاه، پروژه برنامه نویسی، حل تمرین و...

  • بدون محدودیت زمانی
  • ثبت مجدد رایگان
  • تنوع در حوزه های مختلف
  • زیرمجموعه گیری و آگهی رایگان
  • سادگی در استفاده

سوالات متداول

چطور پروژه دانشگاهی من را به دیگران انجام دهند؟

برای انجام پروژه دانشگاهی توسط فریلنسرهایی مختلف، آگهی خود را توسط ربات تلگرامی جابیدو ثبت کرده و پروژه دانشگاهی خود را به چندین هزار نفر نمایش دهید.

چطور با انجام انجام پروژه های دانشجویی درآمد کسب کنم؟

فقط کافیست به کانال تلگرامی جابیدو مراجعه کنید و از پروژه های دانشگاهی و درسی ثبت شده، هر کدام که توانایی انجام دارید را انتخاب کنید و با درخواست کننده در ارتباط باشید.

شما گروه تلگرامی برای پروژه های دانشجویی دارید؟

برای بهبود و جلوگیری از پیام های غیرضروری درخواست های انجام کار دانشجویی در کانال تلگرامی جابیدو قرار می گیرد. و شما می توانید

شما برای انجام پروژه های دانشجویی استخدام می کنید؟

برای انجام پروژه دانشجویی و کار دانشجویی نیازی به استخدام نیست، شما با مراجعه به کانال تلگرامی جابیدو از پروژه ها و تکالیف دانشجویی که توانایی انجام آن ها را دارید، انتخاب کنید

پروژه تایپ در کانال جابیدو برای انجام دارید؟

در کانال جابیدو انواع پروژه های تایپ برای انجام قرار میگیرد و شما میتوانید با قبول کردن هر پروژه یا پروژه تایپ به کسب درآمد برسید.

چطور در سریع ترین زمان ممکن پروژه و تکالیف دانشجویی انجام شود؟

همین حالا به کانال تلگرامی جابیدو مراجعه کنید و آگهی خود را ثبت کنید، پس از ثبت آگهی شما در کانال تلگرامی جابیدو از بین انجام دهنده ها، شخص مورد نظر را انتخاب کنید تا در سریع ترین زمان ممکن گروژه و تکلیف دانشگاهی شما انجام شود.

امکان کسب درآمد در دوران دانشجویی از طریق کانال شما وجود دارید؟

بله، شما میتونید با پروژه های دانشگاهی قرار گرفته در کانال جابیدو درآمد مناسب و به صورت کار دانشجویی در منزل داشته باشید.